!! DOČASNÉ OMEZENÍ PROVOZU MULTIFUNKČNÍHO HŘIŠTĚ !!

Na základě nařízení vlády o omezení volného pohybu osob se provoz na tomto MFH od čtvrtka 22. října 2020 upravuje takto:

Na každém ze dvou tenisových dvorců mohou být najednou pouze 2 osoby –  v případě tenisu lze tedy hrát na obou dvorcích max. dvouhru, nikoliv čtyřhru.

To znamená, že na celé ploše MFH mohou najednou sportovat pouze 4 osoby, na každém dvorci po dvou.

Porušením těchto pravidel se dotyční vystavují možnému postihu ze strany Policie ČR.

Toto opatření platí až do odvolání.

__________________________________________________

Vzhledem k blížícímu se zavedení „zimního času“ a dřívějšího stmívání, správce hřiště nebo člen výboru SK Sokol Zlatníky může na požádání zapnout na MFH umělé osvětlení. Tato služba bude zpoplatněna částkou 100 Kč za jednu hodinu svícení.

Nábor mladých atletů

A pominou současná omezení rádi do našeho atletického oddílu přivítáme děti ročníků 2008-2009, které rády sportují, běhají a chtěli by zkusit atletiku.

V této kategorii, narozdíl od ostatních kategoriíí, nám chybí několik atletů pro sestavení týmu, který by za náš oddíl bojoval v krajských soutěžích.

Načti tento QR kód do svého mobilu a měj naše stránky ihned bez vypisování adresy kdykoli k dispozici v mobilním rozlišení!

Stáhni čtečku ZDE

15.06.2020 15:58
Po dnech nuceného odpočinku se nám zase rozběhly atletické závody na plné pecky. Zpravodajství, výsledky a fotky z jednotlivých závodů najdete v sekci zlatniky-sokol.cms.webnode.cz/sokol-behalek-atleticky-oddil/zavody/.
15.06.2020 11:24
Výsledky jsou tady! Děkujeme všem účastníkům za jejich zápal a výkony, děkujeme Evě za nápad a organizaci. Více na tomto odkazu.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

SK Sokol Zlatníky, z.s. Fotbalový klub